Widzewiacy z wizytą w Domu Samotnej Matki
26 maja 2013, 00:08 | Autor: karolinkaKolejną inicjatywą jaką przyszło nam opisać na naszych łamach jest wyprawa fanów z Wolborza do Domu Samotnej Matki w Łodzi. Poniżej opis nadesłany przez kibiców z Wolborza.
25.05.2013 Kibice Widzewa z Wolborza odwiedzili Dom Samotnej Matki w Łodzi. Pomysł narodził się tydzień wcześniej, kiedy to w Dzienniku Łódzkim ukazał się artykuł, w którym Siostry zwracają się z prośbą o pomoc. Po omówieniu najistotniejszych spraw między sobą, postanawiamy wesprzeć potrzebujących. Termin i miejsce przeprowadzanej akcji okazały się jednym z lepszych, jako że odbyło się to przed Dzień Matki oraz zbliżającym się Dniu Dziecka.
W ciągu tygodnia zaopatrujemy się w najbardziej potrzebne środki dla tego Domu. Zakupiliśmy kilkanaście kaszek, kilka paczek pieluch różnej wagi tych najmłodszych, biszkopty, płatki kukurydziane i kilkanaście wafelków oraz 25 tulipanów dla Matek. Nie mogło też zabraknąć widzewskich gadżetów. I tak przekazaliśmy 20 kolorowanek i flagę Widzewa z autografami piłkarzy, po czym zapowiedziano Nam, że zawiśnie ona w świetlicy, chociaż jeden chłopczyk chciał ją mieć u siebie w pokoju. Siostry i Matki były bardzo zadowolone z otrzymanych darów, a do ciekawostek należy dodać, że obecne Matki kibicują Widzewowi i dzieci również nie ukrywały swoich sympatii.
Widzewiacy dopingują, Widzewiacy pomagają !










Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki