Drużyna trenowała w Gutowie
5 października 2016, 20:14 | Autor: RyanDrużyna Widzewa spotkała się dziś w Gutowie Małym na pierwszych wspólnych zajęciach przed spotkaniem z Jagiellonią II. Wczoraj łodzianie pracowali według indywidualnych rozpisek, a poniedziałek mieli wolny.
Środowy trening, zgodnie z tym, co pisaliśmy, prowadził Mateusz Kozieł. Zastępował on w tej roli Marcina Płuskę, który dopiero popołudniu zakończył udział w warsztatach szkoleniowych. Widzewiacy pracowali głównie nam szybkim przejściem z obrony do ataku.
Płuska nie był jedynym nieobecnym na dzisiejszych zajęciach. W Gutowie nie było kontuzjowanych Michała Czaplarskiego, Marcina Kozłowskiego oraz Roberta Kowalczyka, który jutro przejdzie badanie USG. Zabrakło także Fabiana Woźniaka, który musiał zaliczyć wizytę u stomatologa. Ćwiczącym kolegom z boku przyglądał się Kacper Bargieł. Dobrą wiadomością jest powrót do zdrowia Daniela Mąki oraz Mateusza Michalskiego, którzy pracowali na pełnych obrotach.
Piłkarze Widzewa trenować będą w szerokim gronie także jutro. W piątek i sobotę Płuska będzie mieć do dyspozycji tylko osiemnastu graczy, wytypowanych na mecz w Białymstoku. Wyjazd na Podlasie zaplanowano po sobotnim rozruchu.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska