Nowak już po badaniach
20 kwietnia 2017, 09:25 | Autor: RyanMarcin Nowak przeszedł badania USG, które miały pokazać, jak przebiega regeneracja naderwanego mięśnia dwugłowego. Wiadomości są dobre – środkowy obrońca już niedługo będzie mógł wrócić do jedenastki Widzewa.
Stan zdrowia Nowaka polepszył się na tyle, że gdyby Przemysław Cecherz był pod ścianą, mógłby nawet sięgnąć po niego w sobotnim meczu z ŁKS Łomża. Takiej potrzeby jednak nie ma, dlatego sztab szkoleniowy nie chce ryzykować. Piłkarz ma być brany pod uwagę dopiero przy ustalaniu kadry na spotkanie z Ursusem Warszawa.
Pytanie jednak, czy 38-latek z miejsca wskoczy do pierwszego składu. Zastępujący go Przemysław Rodak radzi sobie całkiem dobrze i pytanie, jak będzie wyglądać formacja defensywna po powrocie Nowaka do sprawności, na razie pozostaje otwarte.






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom
Cracovia
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Termalica Nieciecza 
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Broń Radom
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska