Piątek dniem poświęconym taktyce
5 lipca 2013, 23:42 | Autor: RyanZa piłkarzami Widzewa jest już pięć dni obozu przygotowawczego. Jutro czeka ich wymagający sprawdzian z zagranicznym przeciwnikiem – Omonią Nikozja.
Dziś podopieczni Radosława Mroczkowskiego ćwiczyli wyłącznie na murawie, bez wizyty w siłowni. Zapewne sztab trenerski nie chciał forsować kondycji zawodników w przededniu sparingu z Cypryjczykami.
Co ciekawe czerwono-biało-czerwoni sporo czasu poświęcali trenowaniu różnych wariantów taktycznych oraz schematów rozegrania piłki. Te wdrażane elementy mają być jutro przetestowane na tel Omonii.
W trakcie upływających dni i sporej rotacji w kadrze można było nieco stracić rachubę co do składu osobowego. Przypominamy wiec, że z drużyną wciąż przebywają testowani: David Kwiek, Tomasz Kowalski, Łukasz Staroń, Marcel Kotwica oraz Karol Tomczyk.
W Uniejowie pojawiła się dziś także jedna nowa twarz. To 20-letni Sebastian Kamiński, pomocnik drugoligowego Jaroty Jarocin. Również w dniu jutrzejszym na testy dojechać mają nowi gracze. Być może dostaną od razu szansę pokazania się w mecz testowym.
Widzewiacy wyjadą na jutrzejsze spotkanie ok. 13:00. Portal WidzewToMy.net będzie na żywo informował o wydarzeniach z Opalenicy.







Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn