Mroziński zostaje. Duda znów w Sandecji
7 lipca 2013, 13:48 | Autor: RyanSztab szkoleniowy Widzewa Łódź podjął decyzję, że Sebastian Duda zostanie ponownie wypożyczony do I-ligowej Sandecji Nowy Sącz.20-letni stoper niedawno powrócił z Nowego Sącza, gdzie wiosną wystąpił w 3 meczach I ligi. Trener Mroczkowski nie znalazł jednak dla niego miejsca w kadrze. Duda nie pojechał nawet z drużyną na obóz do Uniejowa.
W Widzewie zostaje natomiast inny wracający z wypożyczenia do Sandecji – Piotr Mroziński. Nominalny defensywny pomocnik był tego lata próbowany przez szkoleniowców na pozycji środkowego obrońcy i wypadł poprawnie. Zwłaszcza we wczorajszym sparingu z Omonią Nikozja zagrał przyzwoicie i zyska tym samym miejsce w kadrze pierwszego zespołu.
źródło: sport.pl







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska