Licznik karnetów ma już ósemkę z przodu!
5 lipca 2017, 21:10 | Autor: RyanW drugi etap przedsprzedaży karnetów kibice Widzewa weszli z jeszcze większą pompą, niż w pierwszy. Okazuje się, że wielu fanów czekało na możliwość zmiany swojego miejsca. Odkąd umożliwiono taką opcję, zakupiono ok. 2 tysięcy stałych wejściówek!
Po dwunastu dniach dystrybucji licznik pokazał już osiem tysięcy abonamentów. Można więc przyjąć, że zajęto już prawie połowę pojemności stadionu przy Piłsudskiego. Nawet jeżeli tempo nieco zwolni, w pobicie zimowego rekordu coraz łatwiej uwierzyć. Zwłaszcza, że w systemie nie ma jeszcze karnetów zamawianych przez zorganizowane grupy, a wielu kibiców ostrzy sobie zęby na otwartą sprzedaż.
W mediach pojawiła się wczoraj plotka, że zarząd RTS chciałby zatrzymać sprzedaż karnetów po osiągnięciu liczby 12 tysięcy. To nieprawda, ale fanom i tak radzimy się spieszyć, bo wszystko wskazuje na to, że chętnych znów będzie więcej niż miejsc. Czy to już czas, by pomyśleć o… rozbudowie stadionu?!






Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Cracovia
Korona Kielce
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska