Niedziela w czwartek, czyli szóste wzmocnienie
6 lipca 2017, 09:03 | Autor: RyanZapowiadany wczoraj przez WTM szósty „mocny” transfer jest coraz bliżej finalizacji. Do Łodzi przyjeżdża dzisiaj 32-letni Bartłomiej Niedziela. Jeśli przejdzie testy medyczne i ustali formalności, za kilka godzin powinien podpisać umowę.
O sprowadzeniu tego piłkarza pisaliśmy w środę, ale nie chcieliśmy podawać nazwiska. Pomocnik miał bowiem poważne propozycje z wyższych lig, m.in. spadkowicza z Ekstraklasy – Górnika Łęczna. Na szczęście i tym razem zarząd potrafił podebrać ciekawego gracza.
Niedziela pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Pilicy Białobrzegi. Po kilku latach trafił do Jagiellonii Białystok, w barwach której debiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej. Później 32-latek występował głównie w I lidze: w Arce Gdynia, Flocie Świnoujście czy przez ostatnie trzy lata w Chojniczance Chojnice.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska