Cecherz sprawdzi młodzieżowego reprezentanta Polski
6 lipca 2017, 20:51 | Autor: RyanW Widzewie cały czas trwa wielkie testowanie, które ma pozwolił sztabowi szkoleniowemu pozyskać wartościowych piłkarzy ze statusem młodzieżowca. W tej chwili sprawdzanych jest jeszcze czterech takich zawodników.
Jutro liczba testowanych znów się powiększy. Dowiedzieliśmy się, że do Łodzi przyjechać ma 18-letni Mateusz Młynarczyk. Defensywny pomocnik w poprzednim sezonie był podstawowym piłkarzem III-ligowego Bałtyku Gdynia, zaliczając 28 występów. Młody zawodnik ma na koncie również kilka spotkań w reprezentacji Polski do lat 18.
Na czwartkowym treningu pojawił się najnowszy nabytek łodzian – Bartłomiej Niedziela. Widzewiacy pracują naprawdę mocno, dlatego na piątek Przemysław Cecherz przewidział tylko jedne zajęcia. Z kolei w sobotę zespół zagra towarzysko z Polonią Warszawa, a dzień później zaczną zgrupowanie. Być może do drużyny dołączy na ten mecz jeszcze jeden młodzieżowiec.








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska