9000 osiągnięte już w weekend!
9 lipca 2017, 19:07 | Autor: RyanW środę licznik sprzedanych karnetów przekroczył barierę ośmiu tysięcy. Kibice Widzewa założyli sobie, że do końca tygodniu z przodu widnieć będzie już dziewiątka. I dokonali tego! Dzisiaj licznik pokazał kolejną magiczna liczbę.
Tempo sprzedaży stałych wejściówek jest więc bardzo przyzwoite. Fani zabukowali sobie już ponad połowę miejsc na stadionie przy Piłsudskiego, a przecież na razie z dystrybucji korzystają tylko ci, którzy mieli już karnet w poprzedniej rundzie. Otwarta sprzedaż uruchomiona zostanie dopiero za tydzień.
Wkrótce licznik znów zanotuje spory skok. Pierwszą turę zapisów zakończyły już zorganizowane grupy, które kupują karnety przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa”. Na listach znalazło się ok. 1300 zamówień, niewidocznych jeszcze w liczniku. To sprawia, że nieoficjalnie możemy mówić już o pięciocyfrowej liczbie!
Zakupu karnetu dokonacie TUTAJ








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Tu jest Widzew, tu karnet to obowiązek!
Obawiam się, że 16-lipca może nie być już karnetów i będę musiał liczyć na te fundowane od Bońka:)
Powinno być już 10 tys. W weekend coś mało karnetów poszło.
Kto nie ma karnetu, lepiej niech się śpieszy bo jest małe prawdopodobieństwo, że coś zostanie ;)
Czekam do 16-stego
Czekam do 16-stego oby coś zostało
Padnie kolejny rekord , ale mysle ze do 16-stego zostana
Fakt w ten weekend o dziwo malo poszlo tych karnetow