Passa przedłużona. To już ponad cztery mecze!
27 sierpnia 2017, 10:55 | Autor: Ryan
Trwa świetna passa drużyny Widzewa. Odkąd na ławce trenerskiej zasiada Franciszek Smuda, drużyna zgarnęła komplet punktów. Warty podkreślenia jest również fakt, że łodzianie w czterech ostatnich meczach nie stracili nawet jednego gola.
W poprzednich starciach sporą cegiełkę do tego stanu rzeczy dokładał Patryk Wolański, ratując kilkukrotnie zespół wręcz w beznadziejnych sytuacjach. W sobotnim pojedynku z MKS Ełk kapitan Widzewa też przyczynił się do zachowania czystego konta – w drugiej połowie wygrał pojedynek sam na sam! Dobra gra całej drużyny sprawiła, że goście praktycznie nie mieli więcej okazji bramkowych.
Wolański pozostaje niepokonany już od 377 minut, licząc do tej serii również końcówkę spotkania w Sulejówku. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by została ona przedłużona także w kolejny weekend. Zadanie znów będzie trudne, bo widzewiacy zagrają w Ząbkach z rezerwami warszawskiej Legii.
Seria Widzewa bez straty gola:
1. Victoria Sulejówek – Widzew (17 minut)
2. Widzew – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (90 minut)
3. Widzew – Warta Sieradz (90 minut)
4. Sokół Aleksandrów Łódzki – Widzew (90 minut)
5. Widzew – MKS Ełk (90 minut)







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska