Firmy współpracujące

RADIO TAXI MPT – 919

Wszyscy fani Widzewa zamawiając taxi telefonicznie lub też zatrzymując na ulicy „taryfę” z korporacji MPT-919 proszeni są o podawanie hasła „WIDZEW”. Z każdego kursu, na początku którego podane będzie to hasło na konto stowarzyszenia zostanie przekazana 1zł. Dla potencjalnego klienta cena za przejazd się nie zmieni, jedynie dodatkowo wspomożecie Stowarzyszenie kwotą 1zł.

TAXI MPT-919 jako jedna z nielicznych korporacji obsługuje nie tylko miasto Łódź, taksówki jeżdżą również po całej aglomeracji łódzkiej (Zgierz, Pabianice, Aleksandrów, Konstantynów). W tych miastach również obowiązuje hasło WIDZEW, dzięki któremu wspomagacie stowarzyszenie symboliczną kwotą 1zł.

Zatem fani Widzewa proszeni są o korzystanie tylko z usług korporacji MPT-919.
Czy to łapiąc taksówkę na ulicy, czy to wsiadając na postojach, czy to zamawiając telefonicznie wybierajcie taksówki tej właśnie korporacji.
Na początku każdego kursu albo przy zamówieniu telefonicznym koniecznie podawajcie hasło WIDZEW. W ten właśnie sposób nic nie dokładając możecie wspomóc Stowarzyszenie złotówką.

Pamiętajcie że hasło „WIDZEW” musi być podane przy zamówieniu telefonicznym lub bezpośrednio przed rozpoczęciem kursu jeśli zatrzymujecie taryfę na ulicy lub postoju

Poniżej numery telefonów z jakich można zamawiać taryfy:

BEZPŁATNY NUMER z telefonów stacjonarnych i sieci komórkowych (oprócz PLAY) : 800-500-919
Z TELEFONÓW STACJONARNYCH TP. S.A. : 191-91
Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH : 42 191-91

—————————————————————————————————————————————–

mBank

Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA ma zaszczyt zaprezentować kolejnego partnera, z którym, w ramach Programu Partnerskiego, udało się podpisać umowę o współpracy. Jest to znany wszystkim mBank – lider bankowości internetowej w Polsce. Według statystyk co 3 rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy otwierany w Polsce jest otwierany właśnie w mBanku. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam produkty naszego partnera oraz zachęcić do korzystania z usług właśnie tego banku.

Każdy wniosek o założenie konta, do którego dostęp uzyskacie poprzez kliknięcie na specjalne banery umieszczone na stronie http://www.ewidzew.pl, spowoduje iż konto Stowarzyszenia zostanie zasilone zastrzykiem finansowym, który będziemy mogli wykorzystać na naszą działalność.

Zgodnie z zapotrzebowaniem na najpopularniejsze usługi bankowe chcielibyśmy skupić się na następujących produktach mBanku:

eKONTO – całkowicie bezpłatne konto osobiste
eMAX – wygodny sposób na oszczędzanie w połączeniu z eKONTEM
eMAX plus – wygodny sposób na oszczędzanie w połączeniu z eKONTEM
izzyKONTO – konto bankowe dla najmłodszych, już od 13 lat
ubezpieczenie samochodowe (OC + AC) – platforma umożliwiająca szybkie porównanie oraz zakup ofert firm ubezpieczeniowych

Poniżej prezentujemy opis powyższych produktów.

eKONTO – rewelacyjne konto osobiste: maksimum korzyści i wygoda. eKONTO to 0 zł za otwarcie i prowadzenie, 0 zł za przelewy, 0 zł za kartę debetową Visa Electron lub MasterCard, ponad 4300 bezpłatnych bankomatów w Polsce, wszystkie bankomaty za granicą bez prowizji, łatwe i bezpieczne zakupy w Internecie. eKONTO – bez opłat, bez ograniczeń, bez konkurencji!

eMAX – rachunek a vista, na którym wygodnie pomnażasz swoje pieniądze. Nie ma kwot minimalnych, więc nawet złotówka na rachunku eMAX może pracować na pełnych obrotach. Zgromadzone pieniądze wypłacisz w dowolnej chwili bez utraty odsetek. Jeśli połączysz eKONTO z rachunkiem eMAX poprzez mBILANS, nawet najmniejsze oszczędności przyniosą jeszcze większe zyski.

eMAX plus – to nowe możliwości w oszczędzaniu. Lokata a vista wygodna jak konto. Maksymalne oszczędzanie, wygoda i dostęp do pieniędzy bez utraty odsetek.

izzyKONTO – masz już 13 lat? Pora na własne, prawdziwe konto. W izzyBanku masz swój pierwszy bankowy rachunek i kultową czarną kartę do bankomatów i płacenia w sklepach.

Ubezpieczenie samochodowe (OC + AC) – Supermarket Ubezpieczeń Samochodowcyh to pierwsza w Polsce platforma, gdzie przy pomocy jednego wniosku możesz poznać oferty kilku firm ubezpieczeniowych. To nie tylko wyszukiwarka ofert. Zakupu dowolnego ubezpieczenia dokonujesz bezpośrednio w serwisie transakcyjnym mBanku. Tam również możesz całkowicie zarządzać swoją polisą.

mBank to także inne usługi – mBIZNES konto, mBIZNES max, mBIZNES plus, kredyt odnawialny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, mPLAN hipoteczny, mPLAN hipoteczny dla mikrofirm, karty kredytowe mBanku, eKARTY, ubezpieczenie podróżne GO!Direct oraz mBank mobile. Ich opis znajdziecie na stronie: http://www.mbank.pl

Pamiętajcie, że tylko złożenie wniosku za pośrednictwem kliknięcia w banner umieszczony na forum, przyniesie Stowarzyszeniu zyski. Gorąco zachęcamy wszystkich do zakładania kont w mBanku i wspierania Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA.

—————————————————————————————————————————————–

Firma bukmacherska Expekt

Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa nawiązało współpracę z firmą bukmacherską BetClic.com & Expekt.com. Ze względu na przedstawienie przez powyższą firmę korzystniejszych warunków została rozwiązana współpraca z firmą Betway. Tym samym zachęcamy wszystkich kibiców Widzewa do zabawy w zakłady bukmacherskie właśnie w tej firmie. Rejestracji należy dokonać za pośrednictwem tego linka – http://www.expekt.com/register/register.do?lc=pol

Twarzą medialną Expekta jest postać, której oczywiście nie trzeba nikomu przedstawiać, a mianowicie Zbigniew Boniek !!! Kilkanaście dni temu doszło do rozmowy przedstawicieli firmy Expekt oraz Zibiego, na którym nasz były piłkarz m.in. bardzo ciepło wypowiadał się o kibicach Widzewa :)

Im więcej osób zarejestruje się na stronie http://www.expekt.com za pośrednictwem tego linka – http://www.expekt.com/register/register.do?lc=pol – tym więcej zysku będzie miało z tego Stowarzyszenie ! Bezpośrednio żaden z użytkowników nic nie traci, a zyskać może Stowarzyszenie !

Ponadto firma Expekt daje gwarancję wielu konkursów, w których będzie można wygrać koszulki, bilety, wyjazdy na mecze…