Marcin Cabaj na treningu Widzewa
10 stycznia 2015, 11:46 | Autor: RyanNa dzisiejszych zajęciach Widzewa w Gutowie Małym pojawiła się nowa postać – 34-letni Marcin Cabaj. To bardzo dobry znajomy Wojciecha Stawowego z czasów ich wspólnej pracy w Cracovii. Cabaj był podstawowym zawodnikiem w ekipie „Pasów” w latach 2004-2010.
W ostatnim czasie bramkarz nie miał jednak najlepszej passy. Występował bez większego powodzenia w izraelskim Hapoelu Beer Szewa oraz Polonii Bytom i Sandecji Nowy Sącz. Po przenosinach do II-ligowej Siarki Tarnobrzeg przekwalifikował się i zaczął pełnić funkcję trenera bramkarzy.
Informacje jako pierwszy podał serwis widzewlodz.pl. Nam udało się dowiedzieć, że w Widzewie Marcin Cabaj ma zasilić właśnie sztab szkoleniowy. Poza tym na zajęciach nie ma żadnych nowych piłkarzy.






Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Cracovia
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
GKS Katowice
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska