Start przygotowań do rundy wiosennej (wideo)

7 stycznia 2026, 10:23 | Autor:

Pierwsza drużyna Widzewa Łódź w poniedziałek wróciła do treningów przed nadchodzącą rundą wiosenną. Na Łodziance trenowało w sumie 25 zawodników, a inauguracyjne zajęcia przyciągnęły sporą publiczność.

Dziś na kanale WidzewTV pojawił się materiał przedstawiający od kulis start przygotowań do wiosny. Kilkunastominutowy materiał można obejrzeć poniżej.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Toma
1 dzień temu

gdzie obrońca by mógł się zgrywać ? Znowu wyjdzie Zyro w podstawie jak tak dalej pójdzie, chociaż obawiam sie, że on zagra nawet gdy przyjdzie nowy obrońca

Drakar
Odpowiedź do  Toma
22 godzin temu

A dlaczego ma wyjść Źyro ?? Jest dwóch dobrych stoperów za Volanakisa przyjdzie jeszcze ktoś czwarty i to możliwe że nawet do pierwszego składu więc czemu płaczesz. Po za tym Żyro na ławce rezerwowych też się przyda bo w razie czego spokojnie na kilka meczów da radę. Może trochę cierpliwości potrzebujemy okienko dopiero co się otworzyło więc jest czas.

bachor1983
1 dzień temu

Zaczyna to wyglądać jak porządna drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej.
Powodzenia i czekam na owoce pracy.

Mario
1 dzień temu

Shehu jeszcze po polsku się nie nauczył?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x