Urdinov jednak wrócił do Macedonii
25 czerwca 2014, 22:02 | Autor: RyanYani Urdinov był niemal pewny angażu w bułgarskim Levskim Sofia, ale ostatecznie w przyszłym sezonie zagra gdzie indziej. Obrońca wraca do Macedonii, w której grał już w 2011 roku.
Urdinov, choć jest Macedończykiem, w rodzimej lidze zagrał raptem jedną rundę – jesienią 2011 roku występował w Rabotnicki Skopje. Taki stan rzeczy bierze się z faktu, że defensor urodził i wychowywał się w Belgii, dokąd wyemigrowali jego rodzice.
Po pożegnaniu z Widzewem zawodnik szukał klubu i wszystko wskazywało na to, że zagra w Levskim. Bułgarzy testowali byłego widzewiaka, ale ostatecznie nie zakontraktowali Urdinova. Trzykrotny reprezentant Macedonii podpisał kontrakt z miejscowym FK Skendija 79 Tetovo, która występować będzie w Lidze Europy.
Zawodnik podpisał roczny kontrakt.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska