Aktualności Archives - WidzewToMy

Aktualności

RTS_TMRF_flaga

Lider nie zawiódł. Burza pokonana

Rezerwy Widzewa skutecznie wywiązały się z roli faworyta i pokonały dziś wieczorem Burzę Pawlikowice 3:1. To ważna wygrana, ponieważ pozwala ponownie powiększyć przewagę nad goniącą dwójką rywali do sześciu punktów. W drugim […]

18.04.2017, 21:36, autor: Ryan
...czytaj więcej
tmrf

Falstart rezerw. Bolesna porażka w Dobroniu

Piłkarze rezerw Widzewa nie mieli w sobotę tyle powodów do zadowolenia, co ich koledzy z pierwszej drużyny. Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego doznało bowiem bolesnej porażki w meczu inaugurującym rundę wiosenną Klasy A.

26.03.2017, 09:20, autor: Ryan
...czytaj więcej
Widzew_TMRF

Rzgów lepszy w pojedynku rezerw

W miniony weekend rezerwy Widzewa rozgrywały kolejne sparingowe spotkanie. Mecz z drugim zespołem Zawiszy Rzgów odbył się jednak nie w sobotę, a w niedzielę. Lepsi okazali się przeciwnicy, którzy wygrali 2:0.

28.02.2017, 18:20, autor: Ryan
...czytaj więcej
Widzew_TMRF

Druga zimowa porażka rezerw

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego rozegrali w piątek trzeci mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni Macieja Malesa doznali w nim drugiej porażki, ulegając Startowi Brzeziny.

19.02.2017, 09:34, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

Pewne zwycięstwo drugiej drużyny

Drugi mecz sparingowy zakończył się dla rezerw Widzewa dużo bardziej przyjemnie od pierwszego. W sobotę piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego pokonali 5:2 występującego w Klasie A Kolejarza Łódź.

11.02.2017, 14:52, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

Trudny początek przygotowań rezerw

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego rozegrali w sobotę pierwszy mecz sparingowy tej zimy. Nie był on niestety udany dla drugiej drużyny Widzewa. Spotkanie z LKS Rosanów zakończyło się porażką łodzian.

5.02.2017, 19:29, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

Lista sparingów TMRF prawie kompletna

Drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego rozpoczęła w środę przygotowania do rundy wiosennej. Rozgrywki w Klasie A zostaną wznowione 25 marca. Wcześniej rezerwy Widzewa zagrają siedem meczów sparingowych.

12.01.2017, 17:50, autor: Ryan
...czytaj więcej
tmrf

TMRF Widzew – SMS Łódź (foto)

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z niedzielnego meczu Klasy A pomiędzy TMRF Widzew II Łódź a SMS Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem widzewiaków 2:1, co pozwoliło im umocnić się na fotelu lidera.

21.11.2016, 09:11, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

TMRF po walce wygrał w Tuszynie

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego poprawili nieco humory kibicom po remisie pierwszej drużyny z Sokołem Ostróda. Rezerwy Widzewa pokonały na wyjeździe MKS Tuszyn i wróciły na fotel lidera.

12.11.2016, 18:25, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

Rezerwy także z pierwszą porażką!

To był fatalny weekend dla dwóch najważniejszych drużyn Widzewa. Najpierw pierwszy zespół zaliczyć ciężki nokaut w Morągu, a w niedzielę pierwsze spotkanie w sezonie przegrało Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego. Lepsza okazała się […]

23.10.2016, 12:52, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

Rezerwy dają przykład. Wygrana w „małych derbach”!

W przeddzień meczu derbowego pierwszych zespołów swoje spotkanie z lokalnym rywalem rozegrały rezerwy Widzewa. Podopieczni Macieja Malesy odnieśli pewne zwycięstwo nad Startem Łódź i z kompletem punktów patrzą z góry na resztę […]

15.10.2016, 16:43, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

13:1! Rezerwy przejechały się po Jutrzence!

Rezerwy Widzewa nie zwalniają tempa. Podopieczni Macieja Malesy odnieśli szóste zwycięstwo w szóstym meczu sezonu. Tym razem Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego rozgromiło ostatnią w tabeli Jutrzenkę Bychlew. W rozgrywanym wyjątkowo już w […]

7.10.2016, 20:57, autor: Ryan
...czytaj więcej
TMRF

TMRF po ciężkim boju pokonał Burzę!

W 4. kolejce Klasy A drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego pokonała na wyjeździe Burzę Pawlikowice. Dla podopiecznych Macieja Malesy była to czwarta wygrana w czwartym spotkaniu tego sezonu! Tym razem szkoleniowiec rezerw […]

17.09.2016, 18:40, autor: Ryan
...czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress