Lider nie zawiódł. Burza pokonana

18 kwietnia 2017, 21:36 | Autor:

RTS_TMRF_flaga

Rezerwy Widzewa skutecznie wywiązały się z roli faworyta i pokonały dziś wieczorem Burzę Pawlikowice 3:1. To ważna wygrana, ponieważ pozwala ponownie powiększyć przewagę nad goniącą dwójką rywali do sześciu punktów.

W drugim zespole zagrało dziś aż pięciu piłkarzy Przemysława Cecherza. Do rezerw zeszli Konrad Reszka, Maciej Szewczyk, Michał Czaplarski, Patryk Strus oraz Krzysztof Możdżonek. Co ciekawe, ten ostatni sam poprosił Macieja Malesę o szansę gry przeciwko Burzy!

Widzewiacy spotkanie rozstrzygnęli w zasadzie już przed przerwą, dominując nad rywale,. Wynik otworzył 18-letni Kacper Leszczyński, ale goście po strzale z rzutu karnego potrafili doprowadzić do remisu. Jeszcze w pierwszej połowie do siatki trafili jednak Możdżonek z Szewczykiem. Po zmianie stron TMRF miał już mniej znaczącą przewagę, której nie udało się udokumentować już żadnym golem.

TMRF Widzew II Łódź – Burza Pawlikowice 3:1 (2:1)
Gole dla TMRF: 15′ Leszczyński, 43′ Możdżonek, 45′ Szewczyk