300 biletów do Wiśniowej Góry
21 października 2015, 15:42 | Autor: RyanW niedzielę piłkarze Widzewa rozegrają ligowe spotkanie z Mazovią Rawa Mazowiecka, ale działacze już myślą o kolejnym starciu. W sobotę, 31 października, łodzianie zmierzą się w wyjazdowym meczu z Andrespolią Wiśniowa Góra.
Na kameralnym stadionie, mogącym pomieścić ledwie 600 miejsc, będą mogli zasiąść także kibice RTS. Jednorazowy zakaz wyjazdowy łódzcy fani odpokutowali w Kleszczowie, ale i tak muszą mieć się na baczności. Wydział Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej nałożył bowiem na klub także jeszcze jeden mecz bez udziału kibiców Widzewa, w zawieszeniu na pół roku.
Widzewiacy otrzymają najprawdopodobniej 300 wejściówek na mecz z Andrespolią. Będą mieć więc do dyspozycji połowę pojemności tamtejszego obiektu. Wciąż ważą się także losy meczu w Zgierzu. Pojawiła się bowiem szansa, że działacze Boruty pójdą łodzianom na rękę i zorganizują spotkanie o godz. 11:00. Wówczas fani zdążyliby również na tegoroczny Marsz Niepodległości.








Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska