378 widzewiaków na zakazie w Łęcznej

1 kwietnia 2019, 18:37 | Autor:

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała kibiców Widzewa dwumeczowym zakazem wyjazdowym. Fanów łodzian miało zabraknąć m.in. w Łęcznej. Dogadali się oni jednak z działaczami Górnika i na Lubelszczyźnie zjawili się w 378 osób.

Poniżej prezentujemy krótką relację z wyjazdu, autorstwa Wiary spod Zegara:

Za nami kolejny wyjazd za Widzewem w Polskę. Wyjazd, na którym chorą decyzją leśnych dziadów zasiadających w komisji ligi oficjalnie miało nas zabraknąć. Wyjazd, na którym nie byłoby nas, gdyby nie dobra wola klubu Górnik Łęczna, który na przekór nałożonemu przez PZPN zakazowi postanowił nas wpuścić – DZIĘKI!

Wyjazd, na który wybrały się cztery piętrowe autokary, bus oraz kilkanaście aut podróżujące w obie strony z milicyjnym balastem. Wyjazd, na którym według listy byliśmy w 378 osób z kilkoma flagami. Niestety na wejściu dowiadujemy się, że flagi nie zostaną wpuszczone. Ostatecznie po dyskusjach weszły dwie „Red Gladiators” oraz „1910”.

Wyjazd, gdzie mimo głośnego dopingu i solidnego wsparcia piłkarze zremisowali po raz czwarty z rządu grając totalny piach, za co po meczu zostali zrugani i dostali ostre zjeby. Wyjazd, po którym gramy kolejne dwa mecze na wyjeździe, z czego jeden objęty jest zakazem, a drugi czeka nas w środku następnego tygodnia.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x