860 kibiców Widzewa w Białymstoku
29 lipca 2025, 17:52 | Autor: Michał
Kibice Widzewa Łódź mają za sobą pierwszy wyjazd w sezonie 2025/2026. Czerwono-biało-czerwoni transportem kołowym udali się na mecz z Jagiellonią w 860 osób. Fani szczelnie oflagowali sektor i prowadzili bardzo dobry doping.
Poniżej prezentujemy relację z eskapady autorstwa grupy Ultras Widzew:







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
I gra gitara oby to był ostatni taki popis w końcówce piłkarzy wiemy kogo mamy na myśli pozdrowienia do Widzewa i następnego meczu
A nie miało być ok 1000? Ja już nie jeżdżę na wyjazdy, zaznaczam.
Ogólnie przyjazd kibiców GKS będzie fajny co zaznaczyłem pod jednym z postów 90min. To są kibicowskie klimaty
Pozdrawiam
Ludzie w dużej ilości jeżdżą za drużyną na mecze i wspierają ich, a dwaj nieudacznicy zawalają mecz w ostatnich minutach doliczonego czasu. Co za bezsens. Wygrany mecz przegrać.