950 fanów Widzewa w Kluczborku.

11 października 2009, 13:26 | Autor:

Około 950 fanów Widzewa pojawiło się w Kluczborku na kolejnym meczu wyjazdowym Widzewa. Kilkudziesięciu fanów opuściło stadion po kilkunastu minutach i udało się na mecz reprezentacji do Pragi.

Bez problemowe wejście na stadion oraz organizacja gospodarza meczu i przywitanie kibiców Widzewa przez organizatora meczu wprowadziło fanów z Łodzi w szok. Darmowa woda do picia rozdawana przez pracowników klubu z Kluczborka to sytuacja nie widziana nigdy wcześniej na innych stadionach.

Również fani miejscowej drużyny pokazali się z dobrej strony. Spory młynek na ich możliwości oraz dobra zabawa przez cały mecz.Pomogli im również nasi pilkarze którzy po żenującym meczu przegrali z beniaminkiem 0:2. Radość miejscowych fanów była wielka ale nie ma co się w sumie im dziwić.

Nasz sektor nie był najlepszy do prowadzenia dopingu, bardzo niski i bardzo szeroki nie pomogał w śpiewach. Mimo to przez cały mecz w miarę dobry doping a po utracie bramki pierwszej jeszcze głośniejszy. Niestety po zakończeniu meczu puściły roche nerwy i oberwało się zawodnikom Widzewa.

Na płocie tego dnia 5 flag Widzewa.  Podróż w obie strony spokojna.

Z nami tego dnia kilkudziesięciu fanów Ruchu Chorzów którym dziękujemy za przybycie.