Kibice poparli pomysł wsparcia dla koszykarek
12 maja 2018, 10:54 | Autor: Ryan
W tym tygodniu, na prośbę środowiska skupionego wokół koszykarskiej sekcji Widzewa, uruchomiliśmy sondę, w której pytaliśmy Was o kwestię wsparcia dla łódzkich zawodniczek. Fani w dużej większości poparli ogłoszony niedawno pomysł.
Propozycja uruchomienia dodatkowej, dobrowolnej opłaty, przy zakupie karnetu na piłkarskie mecze przy Piłsudskiego spodobała się 80% czytelników, biorących udział w głosowaniu. Ideę tą odrzuca tylko 20% ankietowanych. Wyniki te dają wyraźny sygnał, że widzewiacy nie zamierzają zostawić koszykarek w potrzebie.
Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i zapraszamy już do kolejnej sondy. Pora wybrać Piłkarza Kwietnia!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Kocham to miasto! i kocham Widzew Łódź!
:-)
Nie ty jeden.
Jest nas wielu.
ale nie wszyscy mieszkacie w mieście Łódź!
Wypad pod wiatę obszczymurku z kaliskiej.
Widzew ma kibiców w całej Polsce.