„Zegar” zamknięty na mecz z Olimpią!
11 lipca 2018, 10:20 | Autor: Ryan
Kibice Widzewa będą mieć problem nie tylko z obejrzeniem na żywo dwóch pierwszych meczów wyjazdowych nowego sezonu. Jak się podaje widzew.com, wojewoda łódzki zamierza zamknąć na pierwsze spotkanie trybunę D.
„Zegar” miałby pozostać pusty w starciu z Olimpią Elbląg, zaplanowanym na 21 lipca. To kara za odpalenie środków pirotechnicznych w trakcie ostatniego domowego meczu poprzedniego sezonu z Lechią Tomaszów Mazowiecki.
To nie pierwsza taka sytuacja na nowym stadionie. Wcześniej wojewoda zamykał „Zegar” po meczu otwarcia z Motorem Lubawa oraz po spotkaniu z Turem Bielsk Podlaski. Pojemność obiektu spadnie z tego powodu z 18 tys. miejsc do nieco ponad 14 tysięcy.
Decyzja jest już ostateczna. Nie przysługuje od niej odwołanie.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska