Zapowiedź 3. kolejki II ligi
3 sierpnia 2018, 11:58 | Autor: Kamil
3. kolejka II ligi rozpocznie się już dziś. W Rybniku tamtejszy ROW zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Kibiców Widzewa najbardziej interesowało będzie oczywiście to, co wydarzy się w sobotni wieczór, gdy przy al. Piłsudskiego łodzianie podejmą Znicz Pruszków.
Oprócz spotkania ROW z Górnikiem, wszystkie inne starcia odbędą się w sobotę. Trudny wyjazd czeka wicelidera z Grudziądza, który pojedzie do Tarnobrzega zmierzyć się z Siarką. Również dwa pozostałe zespoły z kompletem zwycięstw nie będą miały łatwo, bo ich rywalami będą drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie przegrały. Stal Stalowa Wola wybierze się do Torunia, zaś Radomiak podejmie w Radomiu GKS Bełchatów.
Na pierwsze punkty liczą z pewnością kibice Ruchu Chorzów. „Niebiescy” zagrają przy ul. Cichej 6 ze Skrą Częstochowa, która również ma na swoim koncie zero „oczek”. Podobnego scenariusza oczekują też fani Resovii, podejmującej w sobotę Gryf Wejherowo.
3. kolejkę dopełnią starcia Błękitnych Stargard z Rozwojem Katowice i Pogoni Siedlce z Olimpią Elbląg.
Mecze 3. kolejki II ligi:
piątek, 3 sierpnia
ROW Rybnik – Górnik Łęczna, godz. 18:00
sobota, 4 sierpnia
Błękitni Stargard – Rozwój Katowice, godz. 16:00
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola, godz. 17:00
Resovia – Gryf Wejherowo, godz. 17:00
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg, godz. 17:00
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Grudziądz, godz. 17:00
Radomiak Radom – GKS Bełchatów, godz. 18:00
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa, godz. 18:00
Widzew Łódź – Znicz Pruszków, godz. 19:10







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Motor Lublin
Piast Gliwice
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Cracovia
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Widzew Łódź – Znicz Pruszków 4:0 Demjan, Świderski, Michalski, Zieleniecki :)
RTS- Znicz 2:0
Falon, Miller
Widzew – Znicz 7:0