Widzew odwołał się oczekując szybszego posiedzenia NKO
19 września 2013, 14:09 | Autor: RyanJak już informowaliśmy przewodniczący Najwyższej Komisji Odwoławczej, Włodzimierz Głowacki, uwzględnił prośbę Jagiellonii Białystok i przełożył posiedzenie NKO na zaproponowany termin 2 października (wstępnie Komisja zebrać miała się wczoraj). Datę tą zaakceptować musiał jednak także Widzew, jako jedna ze stron sporu. W klubie złożono jednak odwołanie.
Jak ustalił portal WTM, włodarze Widzewa nie zgodzili się na propozycje Jagiellonii i PZPN aby posiedzenie NKO, na którym rozstrzygnąć ma się sprawa transferu Bartłomieja Pawłowskiego, odroczone zostało aż do 2 października. Szefowie łódzkiego klubu złożyli stosowne odwołanie prosząc Komisję o znalezienie wcześniejszego terminu posiedzenia. Przy Piłsudskiego bowiem mają już dość przeciągania tej sprawy.
Piłka jest więc znów po stronie Włodzimierza Głowackiego. Jego obowiązkiem będzie więc znalezienie szybszego, możliwego terminu na zebranie się NKO i wydanie ostatecznego werdyktu w sprawie 21-letniego piłkarza.
Foto: PZPN








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska