Kozłowski może jechać na obóz z zespołem
28 stycznia 2019, 12:08 | Autor: Ryan
W poniedziałek Marcin Kozłowski raz jeszcze poddał się badaniu złamanej ręki. Tym razem stan jego zdrowia konsultowany był z klubowym lekarzem, doktorem Radosławem Grabowskim. Są dobre i złe wiadomości.
Dobrą jest z pewnością fakt, że obrońca może jechać z drużyną na zgrupowanie do Uniejowa, o ile tak zadecyduje trener. „Dostałem zielone światło na wyjazd od doktora Grabowskiego, ale nie mogę trenować z resztą zespołu w pełnym wymiarze. Póki co, niektórych ćwiczeń nie będę mógł wykonywać tak, jak wszyscy. Na razie nie może dochodzić do kontaktu. Kość jest złamana poprzecznie i może się przemieścić” – mówił nam Kozłowski.
Wychowanek Widzewa powinien wrócić do pełnej sprawności za kilka tygodni. „Za kilka dni powinienem otrzymać plastikowy opatrunek, a po mniej więcej dwóch tygodniach wykonamy ponownie zdjęcia RTG i być może uda się przejść na stabilizator” – dodał w rozmowie z WTM.
Po zakończeniu testów Marcela Ziemanna, Marcin Kozłowski jest jedynym nominalnym prawym obrońcą w zespole. Można się spodziewać, że w najbliższych sparingach Radosław Mroczkowski znów zdecyduje się na grę trójką środkowych obrońców. Innego wyjścia za bardzo nie ma.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
U Smudy Pieńkowski grał pare razy na prawej obronie i szło mu przyzwoicie może trzeba było by go tam sprawdzić
Widać jaką mamy skromną kadrę w obronie. Działacze muszą coś z tym zrobić i wzmocnić tą formację.
Zdrówka Cinek!!!
z tym Wolsztyńskim to myślałem że to brat bliźniak Łukasz to jest lepszy gracz niż Rafał…
Ponoć mówią, że Łukasz jest bardziej utalentowany od Rafała tyle że kontuzje trochę go wymhamowały. Dlatego nazbieral mniej minut w ekstraklasie. Jeśli ma charakter to udowodni, że tak jest.
http://www.puszcza-niepolomice.pl/pl/patryk-fryc-wolnym-zawodnikiem/
Doświadczony niespełna 26-letni obrońca do wzięcia za darmo.