Za nami kolejne posiedzenie Komitetu ds. Przebudowy Stadionu Widzewa
13 stycznia 2014, 16:07 | Autor: RedakcjaW dniu dzisiejszym, o godzinie 13:00, w budynku Urzędu Miasta Łodzi, odbyło się kolejne posiedzenie Komitetu Sterującego ds. Przebudowy Stadionu Miejskiego przy Al. Piłsudskiego 138. Spotkanie miało charakter czysto formalny.
Na posiedzeniu Komitetu ze strony Widzewa Łódź pojawili się Prezes Zarządu Paweł Młynarczyk oraz akcjonariusz spółki Sylwester Cacek. Nie zjawiła się natomiast spodziewana wcześniej Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, jednakże nie zabrakło najważniejszych urzędników zajmujących się inwestycją.
Podczas posiedzenia doszło do przyjęcia dokumentu finalnego Programu Funkcjonalno-użytkowego, związanego z przebudową stadionu Widzewa.
Dla kibiców najistotniejszy powinien pozostawać fakt, iż w samym PFU nie zaszły żadne inne istotne zmiany, które mogłyby być niepokojące.
Aktualnie Urząd Miasta podejmuje prace związane z przygotowaniem procedury przetargowej, a sam przetarg na modernizację Stadionu Widzewa, został zaplanowany na I kwartał 2014 roku.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska