W sobotę sparingowo z Sokołem Aleksandrów
29 stycznia 2014, 23:39 | Autor: RyanJak podaje strona internetowa Sokoła Aleksandrów Łódzki, w najbliższą sobotę dojdzie do meczu sparingowego pomiędzy nim a łódzkim Widzewem. Spotkanie ma zostać rozegrane w Uniejowie, gdzie od piątkowego popołudnia widzewiacy przebywać będą na drugim obozie przygotowawczym do rundy wiosennej.
Dzień wcześniej, w piątek, podopieczni Artura Skowronka mierzyć się będą towarzysko z warszawską Legią. Mecz, który rozegrany zostanie w stolicy, zaliczą najprawdopodobniej zawodnicy tzw. pierwszego składu. Dublerzy i ci, którzy z legionistami zagrają krócej, dostaną zapewne dłuższą szansę w starciu z III-ligowym Sokołem.
Co ciekawe, okazję do zaprezentowania swoich umiejętności dostanie wypożyczony z Łodzi do Aleksandrowa, Mikołaj Zwoliński, który w przeprowadzonej kilka dni temu rozmowie z WTM bardzo żałował, że z powodu kontuzji nie mógł zagrać w meczu III ligi z rezerwami Widzewa. Niespodziewanie szansę na przypomnienie się otrzyma już za dwa dni.
Sobotni sparing zaplanowano na godz. 11:00.
Foto: widzew.pl






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska