Trzy dni do końca I etapu plebiscytu
11 lutego 2014, 20:02 | Autor: RyanJuż tylko przez najbliższe trzy dni możecie oddawać swe głosy na Najlepsze Zdjęcie 2013 Roku w Plebiscycie WTM. Wybieramy najciekawsze, najbardziej efektowne lub niosące największe przesłanie foto ubiegłego roku!
Fotografie podzielono na dwie kategorie: kibicowską oraz piłkarską.
Do Finału przejdzie po 10 zdjęć z największą liczbą głosów, z obu kategorii. W tej chwili w kategorii kibicowskiej prowadzi fotografia nr 42, przedstawiająca choreografię z meczu z Lechią Gdańsk. Natomiast w kategorii piłkarskiej na ten moment wygrywa zdjęcie nr 16, na którym uwieczniona jest radość Eduardsa Visnakovsa ze strzelonej bramki Koronie Kielce.
Zdjęcie prowadzące w kategorii kibicowskie
Zdjęcie prowadzące w kategorii piłkarskie
Zagłosuj na Najlepsze Zdjęcie 2013 roku w kategorii PIŁKARSKIE
Zagłosuj na Najlepsze Zdjęcie 2013 roku w kategorii KIBICOWSKIE
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!










Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska