Szymon Marciniak arbitrem piątkowego spotkania
13 lutego 2014, 11:22 | Autor: RedakcjaSzymon Marciniak, sędzia piłkarski z Płocka, będzie arbitrem piątkowego meczu pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Widzewem Łódź. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.
W tym sezonie Marciniak prowadził już trzy spotkania z udziałem Widzewa, dwa w Łodzi oraz jedno wyjazdowe z bydgoskim Zawiszą. W pierwszym meczu pod dowodzeniem płockiego rozjemcy łodzianie 2:1 ograli Zawiszę, a w ostatnim ulegli bydgoskiej drużynie na ich stadionie 2:0. Podczas tych trzech meczów, sędziowanych przez Płocczanina, Marciniak rozdał łódzkim piłkarzom 7 żółtych kartek i jedną czerwoną, w meczu rozgrywanym w Łodzi, z Ruchem Chorzów.
Bielszczanom, w obecnych rozgrywkach, Szymon Marciniak nie gwizdał jeszcze ani razu.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska