Paweł Raczkowski sędzią meczu z Piastem
20 lutego 2014, 12:30 | Autor: RyanPaweł Raczkowski, 30-letni arbiter z Warszawy, będzie sędzią sobotniego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Piastem Gliwice Pojedynek rozpocznie się o godzinie 15:30.
W tym sezonie Raczkowski prowadził tylko jedno spotkanie z udziałem Widzewa. Miało to miejsce dawno, bo w 3 kolejce, a łodzianie wygrali wówczas 2:1 z Koroną Kielce.
Jeśli chodzi o zespół Piasta, to warszawski arbiter „gwizdał” mu dwukrotnie. W obu tych meczach gliwiczanom nie udało się wygrać. Zremisowali 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz oraz przegrali w Kielcach z Koroną 0:2.
W dotychczasowych 20 meczach (1 w Pucharze Polski) Raczkowski pokazał piłkarzom 87 żółtych kartek (średnio 4,35/mecz), 6 kartek czerwonych i podyktował 5 rzutów karnych.








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska