Bohater Skry w jedenastce kolejki
27 sierpnia 2019, 15:25 | Autor: Kamil
Dziennikarze „Piłki Nożnej” dokonali już wyboru najlepszej jedenastki minionej serii gier w II lidze. Tak jak można się było spodziewać, wśród wyróżnionych zabrakło piłkarza Widzewa. Jest w niej za to gracz rywali.
Mowa o Piotrze Noconiu, który w niedzielnym meczu strzelił zwycięskiego gola dla Skry Częstochowa. Klub ze „Świętego Miasta” ma w zestawieniu tylko jednego przedstawiciela, podobnie jak pięć innych drużyn. Dwoma reprezentantami dysponują za to Górnik Polkowice, Pogoń Siedlce i Resovia.
Wśród piłkarzy zespołu z Rzeszowa nie mogło zabraknąć Daniela Świderskiego. Były widzewiak zdobył w pojedynku z Błękitnymi Stargard dwa gole, które przesądziły o wygranej podopiecznych Szymona Grabowskiego. W tym sezonie ma już cztery trafienia.
Jedenastka 6. kolejki II ligi wg „PN”:
Kalinowski (Stal St. W.) – Zalepa (Resovia), Brodziński (Pogoń), Magdziak (Górnik P.) – Wyjadłowski (Garbarnia), Tymosiak (Górnik Ł.), Marciniec (Pogoń), Reiman (Stal Rz.), Nocoń (Skra) – Bancewicz (Górnik P.), Świderski (Resovia)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
to świadczy na jakim poziomie mamy zawodników w kadrze , od początku rundy tylko 3 jedenastce kolejki , trzeba sobie jasno powiedzieć że nasza kadra mimo tych „transferów „jest słaba
A oni, czyli Skra ma piłkarzy na poziomie 1 ligi/ekstraklasy ? Jest w tabeli poniżej nas. No weź zatrudnij 11 zawodników z bundesligi, będzie to samo.
Jedenastka kolejki wyjątkowo bez Amejawa, Mąki, Radwańskiego, Mandiangu, Zejdlera, Poczobuta, Tanżyny, Wolańskiego, Zielenieckiego? To niemozliwe, „PN” musiała się pomylić.xD
i można się bawić!
Witam, wybieram się z dziewczyną na mecz ze Stalą. Chętnie przygarnę kod na trybunę C. Mail [email protected] z góry Wielkie Dzięki Tylko WIDZEW
panowie o co macie pretensje zrozumcie ze kazdy trener nawet najlepszy w naszej 2 lidze chcacy grac pilka nic niezrobi juz Franio chcial wczesniej cecherz zeby tak grac trzeba miec pilkarzy ktorym pilka nieprzeszkadza i potrafia grac pod presja u nas tylko Robak i Kita sie nadaja reszta to sa pilkarze niechciani w ekstraklasie i 1 lidze panowie obudzcie sie w tej lidze trzeba grac kopnij i biegnij i sie nieogladac za siebie a chcac grac pilka trzeba miec pilkarzy zaprawionych w trudnych chwilach a nie niechcianych przez kluby oni niebeda grac lepiej niz grali bo to WIDZEW PANOWIE TO… Czytaj więcej »