Ł. Zejdler: „Teraz jest do dupy, ale musimy się podnieść”

27 sierpnia 2019, 10:12 | Autor:

W niedzielę pierwszy raz w wyjściowej jedenastce Widzewa znalazł się Łukasz Zejdler. Pomocnik zastąpił Bartłomieja Poczobuta, ale nie wyróżnił się ani na plus, ani na minus. Co powiedział po meczu?

Według piłkarza, porażka widzewiaków była zasłużona. „Przegraliśmy ważne spotkanie i nie ma dla nas żadnego usprawiedliwienia. Popełniliśmy błąd indywidualny przy straconej bramce. Co prawda mieliśmy też swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy, więc krytykę musimy wziąć na siebie” – stwierdził w rozmowie z WTM.

Zejdler żałował, że łodzianom nie udało się otworzyć wyniku w pierwszej połowie, gdy ich gra wyglądała dużo lepiej niż po przerwie. „Szkoda, że nie strzeliliśmy gola w pierwszej połowie, bo byłoby nam łatwiej. Zrobiła to Skra, zdobyła bramkę na 1:0 i cofnęła się, mądrze broniąc się do końca. My z kolei przestaliśmy stwarzać sytuacje” – wyjawił piłkarz.

W sobotę zespół Marcina Kaczmarka czeka mecz z liderem II ligi, Stalą Rzeszów. Pomocnik ma nadzieję, że w końcu uda przełamać złą passę. „Teraz jest do dupy, ale musimy się podnieść. Mecz ze Stalą będzie ciężki, więc nie pozostaje nam nic innego jak walczyć i robić swoje. Nie ma innej drogi” – zakończył Łukasz Zejdler.