Pomagamy dzieciom. Zbiórka odzieży przed meczem z Lechem
3 marca 2014, 16:37 | Autor: karolinkaZachęcamy Was do udziału w kolejnej inicjatywie, która ma za zadanie pomoc dzieciakom pokrzywdzonym przez los.
Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA wspólnie z Fundacją GAJUSZ organizuje zbiórkę odzieży używanej.
KIEDY I GDZIE? do 10.03.2014 – rzeczy można znosić do sklepu FANATYK (przy stadionie). 10.03.2014 od 16:00 do 18.00 podczas meczu WIDZEW – LECH pod herbem będzie stał samochód do którego będzie można znosić dary.
CO ZBIERAMY? odzież używaną: damską, męską, młodzieżową, dziecięcą, buty, torebki, kurtki, bluzy, pościel, koce, ręczniki itp.
PO CO? zebraną odzież spieniężymy, aby zakupić drobny sprzęt medyczny, podlegający stałej wymianie (strzykawki, igły, fartuchy, filtry, ssaki) do Hospicjum dla dzieci osieroconych Fundacji GAJUSZ.
Zróbcie porządki w swoich szafach !
Namówcie babcię, kolegów, dziewczynę i pomóżcie chorym dzieciom.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska