Widzewskie mikołajki ponownie dużym sukcesem
6 grudnia 2019, 19:56 | Autor: Kamil
6 grudnia ponownie okazał się wyjątkowym dniem dla dzieci, które wzięły udział w widzewskich mikołajkach. Przy al. Piłsudskiego pojawiło się dziś około dwustu uczniów łódzkich szkół, a towarzyszyli im piłkarze i koszykarki Widzewa!
Spotkanie zorganizowane zostało przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” we współpracy z klubem oraz Miejską Areną Kultury i Sportu i było kontynuacją inicjatywy, która miała miejsce w „Sercu Łodzi” w poprzednich latach. Teraz znów okazała się ona dużym sukcesem!
Pierwsza grupa dzieci pojawiła się na Widzewie około godziny 9:00, a kolejni chętni wymieniali się w półgodzinnych cyklach. Zadaniem najmłodszych było przygotowanie choinkowych ozdób. Nie byli w tym osamotnieni, bo pomagali im piłkarze i koszykarki łódzkiego klubu – czytamy na widzew.com.
Oprócz obowiązków, nie mogło także zabraknąć przyjemności, czyli wspólnych rozmów i fotografii, a także rozdawania autografów. Na dzieci czekały też widzewskie upominki i słodki poczęstunek. Wszyscy opuszczali „Serce Łodzi” zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Kolejna taka okazja już za rok!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska