WTM patronem medialnym turnieju „Gramy dla Wiktora!”
19 grudnia 2019, 16:38 | Autor: Kamil
25 stycznia w Skierniewicach odbędzie się wyjątkowy turniej charytatywny „Gramy dla Wiktora!”, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc walczącemu z nowotworem Wiktorowi Foksowi. Miło nam poinformować, że patronat medialny nad imprezą objął portal WidzewToMy.net!
Wiktor od dłuższego czasu zmagał się z bólami kręgosłupa. Diagnoza lekarzy była bezlitosna – mięsak, czyli nowotwór złośliwy. Niestety, nie udało się go usunąć operacyjnie, a jedynym ratunkiem pozostała chemioterapia, której skutki trudno przewidzieć. W związku z tym, najbliżsi 16-latka postanowili poszukać innych, bardziej skutecznych metod leczenia. Są one jednak bardzo drogie…
W związku z tym, w pomoc Wiktorowi postanowili włączyć się kibice Widzewa z fan clubu ze Skierniewic, którzy zorganizowali halowy turniej dzikich drużyn „Gramy dla Wiktora!”. W zmaganiach, które odbędą się 25 stycznia, uczestniczyć będą aż dwadzieścia cztery zespoły, a cały zebrany dochód przekazany zostanie rodzinie chłopca.
Na imprezie nie zabraknie też przedstawicieli WTM, który objął nad nią patronat medialny. Już teraz zapraszamy do wybrania się tego dnia do Skierniewic, ale też do wzięcia udziału w aukcjach charytatywnych, które znaleźć można TUTAJ. Pomóc Wiktorowi można również W TYM MIEJSCU.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska