Konkurs! Do wygrania bilety na niedzielny mecz koszykarek!
20 grudnia 2019, 12:27 | Autor: Kamil
Po raz kolejny mamy dla Was na WTM konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na najbliższy mecz koszykarek Widzewa. Ponownie do zgarnięcia jest aż piętnaście rodzinnych (dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci) zaproszeń!
Aby zdobyć jedno z nich, należy odpowiedzieć na pytanie: „Jak nazywa się aktualny mistrz Polski w koszykówce kobiet?”, a rozwiązanie przesłać na adres e-mail [email protected], w tytule wpisując „Konkurs WTM”. Wygrywa piętnaście pierwszych poprawnych odpowiedzi!
Zwycięskie wejściówki będą do odbioru w kasie hali przy ul. Małachowskiego przed meczem. Komu nie dopisze szczęście, może też oczywiście kupić bilety w tradycyjny sposób. Ich cena to 6 i 12 złotych, zaś nabywać je można tuż przed spotkaniem. Początek starcia z CCC Polkowice w niedzielę, o godzinie 18:00.
Przypomnijmy, że swoje liczne przybycie do Hali Parkowej zapowiedzieli kibice Widzewa spod „Zegara”. Warto do nich dołączyć i wesprzeć koszykarki w ostatnim tegorocznym pojedynku!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wiem ,ale nie powiem he he