Widzew w sądzie.
3 listopada 2007, 16:15 | Autor: Ryan 9 kwietnia 1997 Widzew kontra Jagiellonia. Sąd w Łodzi zajął się sprawą dotyczącą wystąpienia klubu Jagiellonii Białystok o odszkodowanie za rzekome bezprawne korzystanie przez Widzew z gry Marka Citko. Działacze z Białystoku zarzucają klubowi z alei Piłsudskiego złamanie umowy transferowej, w której zawarta była również nota, iż w takim wypadku zawodnik bezwarunkowo powraca do Jagiellonii. Wcześniej do sądu trafiła również sprawa o ustalenie przynależności klubowej obecnie najdroższego polskiego piłkarza. Na wniosek łodzian sąd podjął decyzję o łącznym rozpatrywaniu obu spraw. W związku z tym teraz trzeba będzie poczekać kilka miesięcy zanim dowiemy się czegoś więcej o dalszych losach procesu. Tym czasem Marek, najbardziej znany piłkarz Widzewa Łódź, podpisał indywidualną umowę z producentem sprzętu sportowego firmą Nike będącą od tej pory sponsorem łodzianina.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska