WTM Live: Widzew – Lech II
21 czerwca 2020, 16:30 | Autor: KamilWreszcie! Po trwającej trzy i pół miesiąca przerwie, dziś kibice Widzewa – na razie w ograniczonej liczbie – wrócą na trybuny „Serca Łodzi”. Czy będzie im dane obejrzeć zwycięstwo podopiecznych Marcina Kaczmarka nad rezerwami Lecha Poznań?
Spotkanie rozpocznie się o tradycyjnej godzinie 19:10. Na stadionie przy al. Piłsudskiego pojawią się oczywiście przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Mecz będzie można oglądać w Widzew TV i TVP3 Łódź, a posłuchać go w Radiu Widzew oraz Widzew.FM.
Kliknij, by przejść do Relacji LIVE







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Marcin dajesz dzisiaj ze dwie bramki.Bednarski z Polkowic juz dzisiaj ustrzelil gola a oni graja jeszcze druga polowe.Poki co tracisz do niego jedna bramke a musisz wyprzedzic w klasyfikacji.I nie dlatego,ze wygrywales w ekstraklapie korone krola strzelcow tylko dlatego,ze jestes w Widzewie.Obawiam sie,ze bedzie ciezko jesli mlody Bobo wystawi 1-4-5-1 ale licze na Ciebie Marcin ROBAK!!!
Łęczna wygrała.
GKS prowadzi.
Ten mecz trzeba wygrać.
Za sprowadzenie tego Ojamy to ktoś powinien beknąć
Rozkręci się. On chociaż biega i podaje w dobrą stronę.
Tylko Widzew RTS