Widzewiacy w drodze do Lubina
30 maja 2014, 14:23 | Autor: RafiDrużyna Widzewa około godziny 14 wyruszyła w podróż na Dolny Śląsk, gdzie jutro w Lubinie grać będzie z miejscowym Zagłębiem.
Podopieczni Artura Skowronka spotkali się w klubie, aby zjeść wspólnie posiłek, a następnie udać się autokarem do Lubina. Po przybyciu do jednego z tamtejszych hoteli i zakwaterowaniu się zawodnicy odbędą ostatni przedmeczowy trening. W dniu jutrzejszym widzewiacy zaplanowane mają odprawy mające na celu poddanie analizie zespołu Piotra Stokowca.
W autokarze podążającym na Dolny Śląsk zabrakło kontuzjowanych Veljko Batrovicia oraz Marcina Kikuta, a także piłkarzy, którzy jak informowaliśmy uprzednio rozstali się już z Widzewem, tj. Łukasza Bogusławskiego, Patryka Mikity, Xhevdeta Geli, Jonathana de Amo Pereza i Yani Urdinova. Nikt z zawodników łódzkiego zespołu nie narzeka na urazy ani nie będzie zmuszony pauzować za kartki.
Początek sobotniego pojedynku Zagłębia z Widzewem o godz. 20:30.








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska