Ruszyła sprzedaż wejściówek na kolejne starcie futsalistów
29 września 2020, 12:58 | Autor: Kamil
W niedzielne popołudnie kolejny ligowy mecz rozegrają futsaliści łódzkiego Widzewa. Po wygranych w dwóch pierwszych kolejkach sezonu, w trzeciej serii gier podopieczni Marcina Stanisławskiego zmierzą się z zespołem KS Futsalu Oborniki i z pewnością zechcą przedłużyć swoją zwycięską serię.
Dzisiaj wystartowała sprzedaż cegiełek, uprawniających do wejścia na to spotkanie. Koszt normalnej wejściówki to 15 złotych, zaś rodzinna (dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci) jest dwukrotnie droższa. W celu zakupu należy wykonać przelew na konto Stowarzyszenia Malwee Łódź oraz wysłać drogą e-mailową jego potwierdzenie. Dostępne są też cegiełki VIP oraz na cały sezon. Wszelkie informacje zamieszczone zostały w poniższym poście.
Mecz Widzewa Łódź z drużyną KS Futsalu Oborniki rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, a pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 15:30. Futsaliści rywalizować będą jednak nie w Hali Parkowej, tak jak ostatnio, a w Hali Anilany przy ul. Sobolowej. To właśnie tam będzie można odbierać wejściówki – ich dystrybucja ruszy na czterdzieści pięć minut przed rozpoczęciem spotkania.







Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
Wiem doskonale, że dla chcącego nic trudnego, ale ta „dystrybucja wejściówek” to jest strasznie niepraktyczna, musza Panowie z futsalu coś z tym pomyśleć, przecież prowadzenie stowarzyszenie nawet jako działalności nienakierowanej na osiąganie zysku nie oznacza braku możliwości sprzedawania biletów, pozyskiwania funduszy od sponsorów i nie przekreśla w związku z tym dalej idąc możliwości otrzymywania dotacji etc. jeżeli są tak wygenerowane środki przeznaczane na działalność statutową.