Widzew zainteresowany bramkarzem z Ekstraklasy?
16 stycznia 2021, 08:00 | Autor: Kamil
Ciekawe wieści transferowe pojawiły się wczoraj w sieci. Jak poinformował na Twitterze dziennikarz portalu „WP SportoweFakty”, Piotr Koźmiński, Widzew Łódź jest zainteresowany sprowadzeniem Jakuba Wrąbla z Wisły Płock. Bramkarz miałby trafić na al. Piłsudskiego na zasadzie wypożyczenia.
24-latek większość swojej kariery spędził w Śląsku Wrocław, w barwach którego w sezonie 2014/2015 zadebiutował w Ekstraklasie. Latem 2019 roku przeniósł się do Wisły, ale nie był sobie w stanie wywalczyć w niej miejsca w składzie, w efekcie czego poprzedniej wiosny ogrywał się na wypożyczeniu w pierwszoligowej Stali Mielec. Później wrócił do „Nafciarzy”, jednak w bieżących rozgrywkach ani razu nie podniósł się nawet z ławki rezerwowych.
Warto podkreślić, że Wrąbel był już kiedyś łączony z Widzewem. Działo się to po pierwszym nieudanym sezonie w II lidze, gdy klub opuścił Maciej Humerski. Wtedy były młodzieżowy reprezentant Polski wybrał właśnie Płock, a do Łodzi zawitał Wojciech Pawłowski. Teraz zawodnik miałby zostać wypożyczony na pół roku, z opcją wykupu po upływie tego okresu. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą ważny jest jeszcze przez osiemnaście miesięcy.
Z moich informacji wynika, że możliwe jest przejście Jakuba Wrąbla z Wisły Płock do Widzewa Łódź. Na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z opcją wykupu. Sprawa w toku.
— Piotr Koźmiński (@UEFAComPiotrK) January 15, 2021
Na ile taki ruch jest prawdopodobny? Niedawno odpowiedzialny za transfery Tomasz Wichniarek zapewniał przecież, że nowy bramkarz sprowadzony zostanie tylko w przypadku rozstania z Pawłowskim, a o tym na razie nie słychać. Dziwne może się wydawać też ściąganie drugiego golkipera na wypożyczenie, bo to oznacza, że latem trzeba byłoby albo wykupić i Wrąbla, i Miłosza Mleczko, albo szukać kolejnego gracza na tę pozycję. Czy w dziennikarskich doniesieniach jest ziarno prawdy, przekonamy się zapewne wkrótce.
Foto: Krystyna Pączkowska / slaskwroclaw.pl





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Lepiej wypożyczyć z opcją pierwokupu i go obserwować niż kupować kota w worku i podpisywać kontrakty na 2-3 lata, a po pół roku zastanawiać się jak się takiego pozbyć. Mihaljević, Paulius, Ojaama, Kwiek, Kosakiewicz, Poczobut, Możdżeń i wielu innych – tych przykładów można podawać całe mnóstwo.
Co wy chcecie od tego Kosakiewicza i Poczobuta?
Od Kosakiewicza ciągły spadek formy ale to nie musi być jego wina do końca a Poczobut poza wożeniem się i pajacowaniem nic nie wnosi, umiejętności ma na 2 ligę i to jego max.
To ty jesteś jak poczobut
NIC OBAJ SA SWIETNI! JEDEN WSPANIALE PODAJE DRUGI NIESAMOWITE MA ODBIORY … DO BANKOMATU OBAJ !
PS. DLATEGO JESTESMY NA PODIUM…
Dokładnie tak każdy jeden wielki znawca rynku bo pogral w football manager. Życie to nie gra A trenerzy widzą zawodników codzienne na treningach i maja większa wiedzę od was. Każdego swojego zawodnika trzeba wspierać A nie jechać po nim kibice…
Nie bądź hipokrytą ,skoro chłop nie wnosi nic do gry w każdym meczu gra kaszanę ,nikt nie będzie go głaskał po główce.To są dorośli ludzie,biorący dobrą kasę!
Rysiek masz rację trener ich widzi codz na treningu i wystawia na mecz ale my kibice oceniamy ich po występach w tych meczach a ci piłkarze nie zachwycają swoją grą i nie robią postępów i większości opinii kibiców jesteśmy na nie więc będziemy się ganiac jak pies za ogonem czy warto coś zmienić. W końcu traci na tym nasz ukochany klub Widzew
Poczobuta się nie czepiam bo zapierdala i walczy na boisku. Ale Kosakiewcz mnie już wneria, pół goli zawalonych z prawej strony boiska a i jego podania są zupełnie bezproduktywne.
Te podania i dośrodkowania Kosakiewicza są gówno warte,żadnej jakości !
Nie rób wstydu innym kibicom Widzewa z Teofilowa.
Ja tam od nich nic nie chcę.
Jeden obrońca, co nie umie bronić i nam już kilkanaście bramek dzięki niemu strzelili.
Drugi środkowy pomocnik, co nie potrafi dwóch podań wymienić, do tego coś nie tak z głową.
Niech dograją do końców swoich kontraktów. Takie mam jedynie wobec nich oczekiwania.
Kosakiewicza kiedyś broniły liczby i robił sporo wiatru. Teraz nie dość, ze liczby go nie bronią, to i on sam broni fatalnie a przede wszystkim z tego powinien być rozliczany. Poczobut chłop do walki. Piłkarskiej jakości jak na lekarstwo.
Niektórzy myślą ,że ściągniemy Lewandowskiego,Szczęsnego,Grośickiego bo wykupili karnet i im się należy
Logiki w tym niewiele, ale to Widzew, więc pewnie wiosną będziemy mieli jednego niechcianego bramkarza i dwóch wypożyczonych.
Dobry ruch , bardzo ciekawy chłopak. Może się mylę ale z Miłosza dobrego bramkarza niestety nie będzie a co do Wojtka…no właśnie. Zobaczymy…
Brać gościa ma potencjał i charyzmę.
Mleczko jest słaby na przedpolu, słabo gra nogami(wykopy) dośrodkowanie wszystkie prawie piąstkuje, brać Wrąbla wysoki dobrze zbudowany – dobry jest!
To czemu nie gra?
Nikt z ekstraklasy z pierwszego składu do nas nie przyjdzie – bo poziom niżej i zarobki mniejsze. Mnie osobiście dziwi upór „działaczy” i kolejnych „skautów” którzy zawzięli się na sprowadzanie piłkarzy z ekstraklasy którzy grzeją ławę lub chcą się odbudować , zamiast wyławiać perełki z niższych lig. Lewandowski i Błaszczykowski Piszczek zaczynali w małych klubach i ktoś ich tam dostrzegł. A naszych skautów interesują tylko „zgrane karty”.
Przykładając twoje słowa do statystyk Miłosza można powiedzieć, że Mleczko to słaby bramkarz, który dobrze broni. ;))
Skoro jest dobry, to po co Płock chce go wypożyczyć z opcją wykupienia?
Strzelam – bo jest prawie tak dobry jak pierwszy bramkarz a jako bramkarz rezerwowy jest dla Płocka za drogi? I chcą postawić na rezerwie na jakiegoś młodzika dużo tańszego?
Czego kibice oczekują od przeciętnej drużyny pierwszej ligi? Wciąż czekamy na perełki w naszym zespole ,która je wyklaruje i wzbudzi zachwyt nie jednego kibica.. Kibic Widzewa i tylko Widzewa
To najprawdopodobniej wrzutka menadżera przez zaprzyjaźnione media. Wrąbel niemiłosiernie grzeje ławę i szuka zmiany. Menago słyszał, że wystawiliśmy Pawłowskiego na listę, więc daje głos, że są gotowi do rozmów.
W każdym razie ja go nie chcę. Nie chciał zejść do drugiej ligi, a teraz pewnie powie, że marzył o Widzewie. Jest za słabym grajkiem, żeby sobie wybierać kiedy przyjść.
Szrotu na ściągają ciekawe co z nim zrobią na następny sezon bo na exktaklase się nie nadają Chyba ze cel działaczy to błakanie się w środku tabeli szok co sie wyprawja
Weźcie zdolnego chłopaka z 2-3 ligi i go rozwijajcie nie bierzecie nazwiska, które nigdy kariery nie zrobiły,a mają dobrych managerów. Dajcie Pawłowskiego szansę,a nie ciągnięcia kolejny szrot.Czy nawet w naszym regionie nie ma ludzi uzdolnionych (np SMS) kiedyś Widzew brmakrzami stał ,a teraz co chwile jakieś wynalazki.Zainwestujcie w dobry sztab bramkarski, nie wierzę że Wolański, Pawłowski to nie byli dobrzy bramkarze, widocznie źle ich prowadzono…Na 3 bramkarze powinien być ktoś młody, kto ma szansę żeby kiedyś bronić ,a wiadomo że np Reszta to taki strazak, po co taka inwestycja?
Wrąbel-dobry bramkarz. Pamiętam go z kilku meczów w Śląsku. Nie wiem,czemu jeszcze kariery większej nie zrobił bo umiejętności miał….
Na pewno byłby lepszy niż jakiś tam Mleczko
Moim zdaniem to dobry wybór na bramkarza , sporo grywał w reprezentacjach młodzieżowych : ) Warto zastanowić sie nad R.Kurzawą bo jest bez kontraktu.