Wyjazd do Nowego Sącza.
29 kwietnia 2010, 16:47 | Autor: RyanDotarły bilety z Nowego Sącza. Zapisy na wyjazd dla osób niezrzeszonych w żadnym fc, osiedlu czy innej grupie będą prowadzone w przyszłym tygodniu, po łikendzie majowym. O dokładnym dniu sprzedaży poinformujemy.
Zorganizowane grupy mogą już się zapisywać podsyłając listę imienną (imię nazwisko i nr kik) na maila [email protected], pieniądze przekażecie w sobote przy okazji meczu z Podbeskidziem odbierając jednocześnie bilety.
Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz to 90zł. Cena ta obowiązuje do piątku 7 maja.
Jest to bardzo daleki wyjazd, prawie 400km w jedną stronę i zbiórka na ten mecz planowana jest na godzinę 8:00.
Klub z Nowego Sącza podesłał tylko 500 biletów i nie wiadomo czy dostaniemy kolejne.
Nie ma możliwości zakupu samego biletu na mecz. Zostało to uzgodnione ze wszystkimi grupami kibiców na Widzewie, wie o tym również nasz klub.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska