Sześciu piłkarzy Widzewa trenuje indywidualnie
31 maja 2021, 16:48 | Autor: Kamil
O godzinie 16:00 piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli pierwszy trening w ramach przygotowań do piątkowego meczu z Koroną Kielce. Jak poinformowała przed momentem oficjalna witryna klubowa widzew.com, aż sześciu zawodników pracuje dzisiaj indywidualnie.
Samodzielnie ćwiczą Jakub Wrąbel, Michael Ameyaw, Merveille Fundambu, Mateusz Michalski, Daniel Tanżyna oraz Patryk Mucha, który wciąż rehabilituje się po urazie doznanym jeszcze przed spotkaniem z Arką Gdynia. Z tego grona, w Kielcach Marcin Broniszewski na pewno nie będzie mógł skorzystać z Michalskiego, bo ten pauzować będzie za czwartą żółtą kartkę. Decyzji w sprawie pozostałych graczy na razie nie znamy.
Przed starciem z Koroną czerwono-biało-czerwonych czekają cztery jednostki treningowe, po jednej od poniedziałku do czwartku. W piątek, czyli tym razem dopiero w dniu meczu, łodzianie wyruszą w podróż na południe kraju. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 20:00, a zawody będzie można oglądać wyłącznie za pośrednictwem ipla.tv.







Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
Lech Poznań
Wisła Płock
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Cracovia
Motor Lublin
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
Powinna być możliwość poddania meczów jak w judo…przez ippon. Młodzi nie dostają szansy……Bronek nawet na ławce nie może usiedzieć same czerowne dostaje. Dalsza gra daremne…po prostu szkoda sensu
Niech trenują i się kursują większość na nowy sezon. Dać zagrać młodzieży z rezerw i zobaczyć co tam na rezerwie jedynki. Idealne mecze dla KarolaCzubaka niech gra .
A co z Tomczykiem, bo pewnie zostanie to może na bramce da radę?
Ciemno to widzę na tej pozycji no chyba ,że na bramce w jakimś markecie.