Podziękowania od Zarządu sekcji koszykówki żeńskiej
13 maja 2010, 21:19 | Autor: Ryan
Dziś dotarło do nas pismo od Zarządu sekcji koszykówki żeńskiej Widzew Łódź, które prezentujemy w całości poniżej. Jednocześnie przypomiamy, że nasze dziewczyny potrzebują znowu wsparcia, gdyż władze Miasta Łodzi znów faworyzując sąsiadów zza miedzy chcą odebrać Widzewowi to co się jemu należy!
„Serdecznie dziękujemy stowarzyszeniu Fanatycy Widzewa za współpracę w sezonie 2009/10. Jesteśmy wdzięczni za doping, który towarzyszył koszykarkom w każdym meczu i pomógł im awansować do ekstraklasy, a także za zrozumienie w momencie, gdy sekcja została ukarana za odpalenie środków pirotechnicznych wewnątrz hali. Oprócz tego drobnego incydentu należy zachowanie kibiców ocenić jako wzorowe i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że kibice po raz kolejny byli dumą Widzewa i powodem do chwały.
Liczymy, że w przyszłym sezonie – już w ekstraklasie – nasza współpraca będzie układać się w podobny sposób i będziemy mogli szczycić się najwyższą w kraju frekwencją na meczach koszykówki kobiet. Zapraszamy na mecze w nadchodzącym sezonie!
Pozdrawiamy,
Zarząd sekcji koszykarek MUKS Widzew Łódź”







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska