Piłkarski turniej Bałut.
19 maja 2010, 21:42 | Autor: RyanPo turniejach Śródmieścia, Polesia, Górnej i dzielnicy Widzew przyszedł czas na sportową rywalizację osiedli z największej polskiej dzielnicy BAŁUTY. W turnieju zorganizowanym
przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” wzięło udział kilkanaście drużyn. Praktycznie każde bałuckie osiedle wystawiło swój skład. Osiedla Radogoszcz, Bałuty Stare, Stare Miasto i Żabieniec wystawili po dwie drużyny. Przez cały dzień trwania turnieju przez hale w której rozgrywane były zawody przewinęło się kilkuset fanów Widzewa. Turniej zakończył się zwycięstwem zespołu Bałuciarzy z Nowych Bałut którzy w finale pokonali zespół Radogoszcza Wschodu. Kolejne miejsca zajęli fani ze Starego Miasta oraz młodzi Widzewiacy z Szóstek i Żabieńca. Następne pozycje zajęli fani z Radogoszczu Zachodu, Zagajnikowej i osiedla Starego. Już wkrótce Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” planuje kolejne turnieje kibiców, których to celem jest integracja wszystkich fanów naszego klubu. Do zobaczenia!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska