Zapisy do Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA cd.
12 czerwca 2010, 08:17 | Autor: RyanW związku z rosnącym zainteresowaniem wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” informujemy, iż w dalszym ciągu deklaracje można pobierać oraz składać
w przystadionowym sklepiku „Fanatyk”.
Deklarację można pobrać tutaj DEKLARACJA.
Wpisowe do Stowarzyszenia to jednorazowy koszt 20 zł. Składka członkowska miesięczna – 10 zł lub opłata jednorazowa 100 zł za cały rok. Do deklaracji powinno być dołączone małe, podpisane legitymacyjne zdjęcie oraz wpisowe.
Osoby niepełnoletnie są zwolnione ze składek członkowskich. Osoby pełnoletnie uczące się oraz osoby niepracujące mogą złożyć wniosek do Zarządu Stowarzyszenia o zwolnienie z obowiązku opłacania składek członkowskich.
Sklep „Fanatyk” czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18, a w soboty od 10 do 15.
Informujemy także, iż w przygotowaniu są już legitymacje członkowskie, o ich odbiorze będziemy informować na bieżąco.
Zachęcamy do zapisywania się do Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”, gdyż silne Stowarzyszenie = silni kibice Widzewa.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska