Spotkanie z władzami klubu.
20 czerwca 2010, 22:24 | Autor: RyanW czwartek odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” oraz Stowarzyszenia „Tylko Widzew” m.in. z przedstawicielem zarządu KS Widzew Łódź S.A. Uzyskaliśmy zapewnienia zmiany sposobu wzajemnej współpracy, po to aby usprawnić przepływ informacji pomiędzy Stowarzyszeniem a decyzyjnymi osobami w klubie. Wysłuchano wielu naszych uwag i wątpliwości co do organizacji niektórych przedsięwzięć w przeszłości. Cieszą nas pewne decyzje personalne poczynione wewnątrz struktur klubowych, które prowadzić mają do lepszej organizacji planowanych imprez i wydarzeń. Obie strony zgodnie podkreśliły, iż należy wspólnie działać na rzecz Widzewa i zadeklarowały dalszą chęć współpracy na nowych i jasno określonych zasadach.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska