Informacje na temat wyjazdu do Kielc.
1 lipca 2010, 23:42 | Autor: Ryan15. sierpnia w niedziele gramy pierwszy wyjazd w extraklasie. Na wyjazdową inauguracje czeka nas niedaleki wyjazd do Kielc na mecz z Koroną.
Złożyliśmy zamówienie na większą ilość biletów, jednak, jak było do przewidzenia, działacze Korony przyznali nam tradycyjnie tylko 770 biletów.
Na wyjazd ten wszyscy jedziemy autokarami. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie tym wyjazdem zapisy odbywać się będą tylko na osiedlach i w fanclubach.
Do ceny wyjazdu będzie doliczona dodatkowa opłata, która zostanie przeznaczona na spłatę zadłużenia Stowarzyszenia po obchodach stulecia klubu które organizowaliśmy.
Osiedla i fc które chcą jechać swoimi autokarami niech już rezerwują je sobie na ten termin. 15.sierpnia to bardzo oblegany termin z powodu święta kościelnego.
Zapisy od fc i osiedli przyjmować będziemy od 1 sierpnia.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska