D. Kwiek: „Jedziemy wszyscy na tym samym wózku”
19 września 2014, 14:25 | Autor: RafiObok Włodzimierza Tylaka na dzisiejszej przedmeczowej konferencji prasowej pojawił się David Kwiek, który na wstępie swojej wypowiedzi podkreślił, że – „To nie jest tak, że skoro kontuzjowany jest Veljko Batrović, to nie mam konkurencji. Konkurencja zawsze jest, bo piłkarze mogą grać na różnych pozycjach.”
Pomocnik Widzewa słowami – „Chciałbym bardziej pomóc drużynie, ale tak naprawdę nieważne jest, czy to ja będę asystentem lub strzelcem – najważniejsza jest drużyna.” – podkreślił, iż bardzo chciałby przyczynić się do poprawy wyników osiąganych przez zespół. Najważniejsza według Kwieka pozostaje jednak cała drużyna.
„Bardzo chcemy wygrać.” – podkreślił urodzony we Fryburgu Bryzgowijskim piłkarz. „Jedziemy wszyscy na tym samym wózku, który ciągniemy w tę samą stronę.” – zakończył 26-latek.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska