W Muzeum Widzewa będzie można obejrzeć mecz z Broendby
20 sierpnia 2021, 15:14 | Autor: Kamil
21 sierpnia 1996 roku piłkarze Widzewa Łódź rozegrali słynny mecz z Broendby, dzięki któremu – mimo porażki – zapewnili sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już jutro, w dwudziestą piątą rocznicę tego spotkania, będzie można je sobie przypomnieć.
Projekcję starcia z Duńczykami urządza bowiem Muzeum Widzewa. Odbędzie się ona o godzinie 17:00, czyli przed pojedynkiem ze Stomilem Olsztyn. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, chęć wzięcia udziału należy zgłaszać na adres [email protected]. Warunkiem uczestniczenia w pokazie jest zakup normalnego biletu (12 zł) do placówki.
To nie koniec atrakcji: od godziny 17:00 przed trybuną D działać będzie też strefa gastronomiczna – czytamy na łamach widzew.com. Oprócz tego, sieć kin Helios zorganizuje punkt atrakcji dla dzieci, a sekcja Widzew EspoRTS udostępni fanom możliwość zagrania w grę FIFA 21. Dodatkowe stoisko sprzedażowe zorganizuje także oficjalny sklep klubowy.
Wciąż odbywa się sprzedaż biletów na mecz ze Stomilem (więcej informacji TUTAJ), a jutro prowadzić będzie ją również kasa numer 1. W kasach numer 2 i 3 odbierać będzie można z kolei karnety. Pierwszy gwizdek sędziego w „Sercu Łodzi” wybrzmi o godzinie 20:30.







Legia Warszawa
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
GKS Katowice
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
KTS Weszło Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.
Wigry Suwałki
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Maz.
Warta Sieradz
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS Łomża
KS CK Troszyn
To ci atrakcja, trzymajcie mnie bo z tych emocji kapcie pogubię…
Zawsze możesz sobie obejrzeć Łks z Jeunesse Esch
zwazywszy, ze mozg juz zgubiles, to kapcie zadna strata
Piękna sprawa. Mimo, że zwiedzałem muzeum zaraz po otwarciu i mecz z Bröndby oglądałem wiele razy, to chętnie bym wpadł. Niestety nie dam rady być w Łodzi, szkoda.